ThermoWhite grīdas

ThermoWhite ir bezšuvju grīdu un skaņas izolācijas materiāls. Pateicoties materiāla ieklāšanas īpašībām tiek panākta monolīta siltumizolācijas kārta bez šuvēm, neveidojot aukstuma un skaņas tiltiņus. ThermoWhite sistēma ir videi draudzīga sistēma, kuras izgatavošanā tiek izmantoti otrreiz pārstrādātie materiāli – putupolistirola atgriezumi.

Kā saistviela tiek izmantots minerālmateriāls, ko pirms 20 gadiem izgudrojis un patentējis ThermoWhite uzņēmuma dibinātājs Alois Edler. Materiāla baltā krāsa simbolizē novatorisku tehnoloģiju, kas nodrošina modernus un praktiskus risinājumus. ThermoWhite sistēma ir sertificēta un atbilst Eiropas un Latvijas standartiem un normatīviem.


Siltumizolācija

ThermoWhite materiāliem ir lieliskas siltumizolācijas īpašības, kuras tiek panāktas pateicoties materiāla iestrādāšanas tehnoloģijai. Ieklājot ThermoWhite tiek veidots monolīts siltumizolācijas slānis pa visu telpu, tādējādi neradot aukstuma un skaņas tiltiņus.


Skaņas izolācija

ThermoWhite kombinācijā ar ThermoWhite PE5/300 soļu trokšņu un tvaika izolācijas paklāju sniedz triecienskaņas samazinājumu līdz pat 32 db, kas atbildīs augstākām būvnormatīvos noteiktajām akustikas prasībām.


Pamatnes izlīdzināšana

ThermoWhite ir īpaši piemērots objektos, kur ir nelīdzena pamatne priekš siltumizolācijas izveides. ThermoWhite bezšuvju siltumizolācija ir iepūšama līdz pat 50 centimetru biezai kārtai un vairāk, tādējādi būs pa spēkam izlidzināt pat visnelīdzenākās grīdas.